Mobilní dům Corinne 25 m²

Mobilní dům Corinne 25 m². Možnost využití rozšiřujících modulů. 

Varianta
Kód: CORINNE/MINI CORINNE/HOBBY CORINNE/NAKLIC Zvolte variantu
297 232 Kč 439 401 Kč 827 026 Kč od 297 232 Kč 258 463 Kč bez DPH 382 088 Kč bez DPH 719 153 Kč bez DPH od 258 463 Kč bez DPH
Kategorie: Mobilní domy
Dispozice: 1+1
Počet osob: 1, 2
Počet podlaží: 1
Typ střechy: Rovná střecha
Materiál: Dřevostavba
Technologie: SIP panely
Izolace: Polystyren

Mobilní dům Corinne s pultovou střechou  je vhodný pro bydlení jednotlivce nebo pár. Velmi oblíbený je u seniorů, které už nebaví bydlet ve velkoměstě a dávají přednost malému domečku na venkově. 

Moderní dřevostavba se zastavěnou plochou 25 m² je vyrobená z kvalitních materiálů. U domu je prostorná terasa přístupná z pokoje. V domě Corinne se budete cítit velmi příjemně v každém ročním období. Umístění příček, dispoziční řešení místností i umístění oken lze na přání zákazníka upravit.

Dům dodáváme v základním provedení Mini, Hobby nebo plně vybavenou variantu na Klíč, kdy nechybí rozvody elektřiny a vody. Ve variantě na Klíč si zákazník vybírá obklady i typ podlahy. Samozřejmostí je vybavení koupelny a toalety se sprchovým koutem, umyvadlem a záchodem. Dům je ihned připraven k bydlení. 

 

Půdorys:

 

*Více typů provedení najdete v záložce související soubory

 

Dům má tyto výhody:

  • Originální dům
  • Výstavba z ekologických materiálů
  • Rychlé řešení bytové situace
  • Celoročně obyvatelný
  • Maximální rozměry jsou limitovány velikostí stavby, kterou je možné převézt po silnici
  • Rychlá možnost přemístění, instalace
  • Jednotlivé moduly je možné spojovat do celků

  

Technologie a stavební materiály

Mobilní dům Corinne má odolnou konstrukci vytvořenou ze SIP panelů, které jsou plně recyklovatelné. Staví se pomocí suché výstavby, proto je možné jeho stavbu realizovat i v zimě. SIP panely se skládají ze dvou OSB desek a vrstvy expandovaného polystyrenu, který slouží jako výborný izolant tepla, hluku a je rovněž odolný vůči ohni a vlhku. Okna jsou vyplněna izolačním trojsklem. 

 

Prohlídka mobilního domu Corinne: 

Corinne exteriér

Corinne interiér