Mobilní dům Corinne 1+1 / 25 m² se sedlovou střechou

Mobilní dům Corinne 25 m² se sedlovou střechou

Varianta
Kód: CORINNES/MINI CORINNES/HOBBY CORINNES/NAKLIC Zvolte variantu
337 141 Kč 472 260 Kč 840 664 Kč od 337 141 Kč 293 166 Kč bez DPH 410 661 Kč bez DPH 731 012 Kč bez DPH od 293 166 Kč bez DPH
Kategorie: Mobilní domy
Záruka: 10 let
Dispozice: 1+1
Zastavěná plocha: 25 m²
Počet osob: 1, 2
Počet podlaží: 1
Typ střechy: Sedlová střecha
Materiál: Dřevostavba
Technologie: SIP panely
Izolace: Polystyren

Mobilní dům Corinne se sedlovou střechou je navrhnut pro všechny ty, kteří chtějí plně využívat výhody mobilního domu s výraznými prvky klasického rodinného domu. Varianta 1+1 je vhodná pro jednotlivce nebo pár. K domu lze připojit další moduly, díky kterým si prostor zvětšíte o požadované množství místností. 

Moderní dřevostavba s plochou 25 m² je vyrobená z kvalitních materiálů. U domu je prostorná terasa přístupná z pokoje. V domě Corinne se budete cítit velmi příjemně v každém ročním období. Umístění příček, dispoziční řešení místností i umístění oken lze na přání zákazníka upravit.

Dům dodáváme v základním provedení Mini, Hobby nebo plně vybavenou variantu na Klíč, kdy nechybí rozvody elektřiny a vody. Ve variantě na Klíč si zákazník vybírá obklady i typ podlahy. Samozřejmostí je vybavení koupelny a toalety sprchovým koutem, umyvadlem a záchodem. Dům je ihned připraven k bydlení.

 

Základní půdorys domu Corinne 25 m²

CORINNE 1+1_25m2_web 

 

Dům má tyto výhody:

  • Originální dům se sedlovou střechou 
  • Výstavba z ekologických materiálů
  • Energeticky úsporný
  • Rychlá výstavba a možný převoz na jiný pozemek 
  • Celoročně obyvatelný
  • Je možno přidávat nové moduly 

 

Technologie a stavební materiály

Mobilní dům Corinne má odolnou konstrukci vytvořenou ze SIP panelů, které jsou plně recyklovatelné. Staví se pomocí suché výstavby, proto je možné jeho stavbu realizovat i v zimě. SIP panely se skládají ze dvou OSB desek a vrstvy expandovaného polystyrenu, který slouží jako výborný izolant tepla, hluku a je rovněž odolný vůči ohni a vlhku. Okna jsou vyplněna izolačním dvojsklem.

 

Prohlídka interiéru mobilního domu Corinne:  

Prohlídka mobilního domu Corinne se sedlovou střechou

Rozšiřující modul